REZULTATE CATEGORIA A

Nr. Crt Nume şi prenume UTILIZARE / PROGRAMARE Şcoala Clasa PUNCTAJ PROBA SCRISA PUNCTAJ PROBA PRACTICĂ PUNCTAJ FINAL
1 ȘTEFĂNESCU ECATERINA PROGRAMARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 86 100 186
2 NICU ALEXANDRU CRISTIAN PROGRAMARE LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA 5 76 100 176
3 ROTEA RADU UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 80 78 158
4 ȘTEFAN ALEXANDRU UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 95 59 154
5 NITA DARIA UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 76 76 152
6 PREJOIANU IONUT FLORIAN UTILIZARE SCOALA GIMNAZIALA „ANTON PANN” 5 54 86 140
7 RADU ANDREI UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 56 80 136
8 SEPTELEAN COSTIN UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 65 67 132
9 COCOS IOSIF UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 67 63 130
10 ENE LUCA UTILIZARE LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 5 75 54 129
11 OPREA ROBERT ANDREI UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 74 54 128
12 CÎRCIUMARU MARIA ALEXIA UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 68 54 122
13 MIERLITA TUDOR UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 58 61 119
14 TODIRENCHI MIHAI GEORGE UTILIZARE LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 5 52 64 116
15 ANDREI EDWARD UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 58 55 113
16 DIMA ALEXIA – TEODORA UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 59 53 112
17 DAN MIHAI UTILIZARE SC GIMNAZIALA RM VALCEA ANTON PANN 5 69 41 110
18 VLAD ANDREI PROGRAMARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 72 38 110
19 VLĂICUȘI ALEXANDRU MIHAI UTILIZARE LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 5 65 44 109
20 CĂPĂȚÎNĂ ALEXANDRA MARIA UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 78 29 107
21 ROTARU ȘTEFANIA RALUCA UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA VĂII 5 55 50 105
22 PARASCHIVA NINETA UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 57 47 104
23 ARISANU MIHAI UTILIZARE ȘCOALĂ GIMNAZIALĂ „TAKE IONESCU” 4 52 47 99
24 STAN ȘTEFAN LUCIAN UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA VĂII 5 35 63 98
25 MARIN IOANA UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 5 64 33 97
26 ZAMFIR OANA ALEXIA UTILIZARE LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 5 40 57 97
27 AVRAM MARIA UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 63 28 91
28 TUDOR MARIA UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 45 44 89
29 CIUCIULIN BIANCA UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 47 41 88
30 BOCAI DIANA UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” 5 67 20 87
31 MARDALE VLAD UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 39 44 83
32 MANDOC ANDREAS ȘTEFAN UTILIZARE ȘCOALĂ GIMNAZIALĂ „TAKE IONESCU” 4 42 39 81
33 MOCICA ADRIAN MIHAI UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 44 27 71
34 PATROIU ADRIAN UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 30 35 65
35 BAJENARU MIHAI CATALIN IONUT UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 30 34 64
36 OPRESCU OCTAVIAN-ANDREI UTILIZARE ȘCOALĂ GIMNAZIALĂ „TAKE IONESCU” 4 32 32 64
37 DINESCU ANDREEA ANDRADA UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA VĂII 5 31 32 63
38 DUMITRESCU DARIUS – IOAN PROGRAMARE COLEGIUL NAȚIONAL „MIRCEA CEL BATRAN” 4 29 33 62
39 PAUN ANDREI UTILIZARE CNI „MATEI BASARAB” 5 7 50 57
40 TOLBARU BIANCA MARIA UTILIZARE LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 5 30 26 56
41 STOIAN PETRUȚ GABRIEL UTILIZARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA VĂII 5 28 18 46
spacer