Rezultate categoria A

Nr. CrtNume şi prenumeUTILIZARE / PROGRAMAREŞcoalaOrașJudețClasaPunctaj proba scrisăPunctaj proba practicăPunctaj finalLocul
1FUGĂROIU MIRUNAUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANNRm VâlceaVâlcea59495189I
2LUMINEA AIDAUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANNRm VâlceaVâlcea58993182II
3CRACIUN MIHAIPROGRAMARE C++CN ION MINULESCUSlatinaOlt577100177III
4GRECEA VICTOR MIRCEAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea577100177III
5MARICA MARIAUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANNRm VâlceaVâlcea58093173M
6RADU SORANAUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANNRm VâlceaVâlcea57795172M
7ȘTIUCĂ DEACONU MIRUNA MARIAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea571100171M
8NECHITESCU MIHAIUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANNRm VâlceaVâlcea568100168M
9SAMOILĂ TEODORAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea57295167M
10DEACONESA DELIA NICOLETAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea56994163M
11IORDAN SARA GABRIELAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea563100163M
12MORARU GABRIELUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU”SlatinaOlt57587162
13SALOMIA LARISAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea55798155
14NIȚI ȘTEFANUTILIZARESCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCUDrăgășaniVâlcea55993152
15BRAVICEANU DENISUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANNRm VâlceaVâlcea55893151
16RUNCEANU GABRIEL EDUARDUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea55695151
17ANDREI RADU CĂLIN GABRIELUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea550100150
18VIDRIGHIN IOANA CLAUDIAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea55396149
19GHEORGHE DIANA ELENAUTILIZARESCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU DrăgășaniVâlcea55493147
20CONSTANTIN ANDREEAUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANNRm VâlceaVâlcea55789146
21BECȘENESCU STROESCU BIANCA GABRIELAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea55095145
22CĂLIN ANDREI MARIOUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea54597142
23SCĂRLĂTESCU ȘTEFANIAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea54594139
24COCA MARIA ANTONIAUTILIZARESCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCUDrăgășaniVâlcea54096136
25VEȚELEANU ALINUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea54096136
26JUGĂNARU EVA ALEXANDRAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea53795132
27STANCIU ȘTEFANUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea53894132
28URUCU DAVIDUTILIZAREȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU”SlatinaOlt56171132
29CONCIOIU DARIUS GABRIELUTILIZARECOLEGIUL NATIONAL “MIRCEA CEL BATRAN”Rm VâlceaVâlcea45473127
30FĂGEȚEANU MIHAIUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea54080120
31PĂUNA ANDREEA MONICAUTILIZARESCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCUDrăgășaniVâlcea52791118
32ANDREI ANAMARIA IZABELAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea52882110
33RĂDULESCU MARIA LORENAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea53575110
34FLORESCU OANA MARIAUTILIZARECOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “MATEI BASARAB”Rm VâlceaVâlcea52880108
35FILIȘANU ANDREIPROGRAMARE C++ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU”SlatinaOlt5584199
36CĂPRICEANU  ALESSIAUTILIZARECLUBUL COPIILOR DĂGĂȘANIDrăgășaniVâlcea5138497
37ZAMFIR EDUARD GEORGEPROGRAMARE C++CLUBUL COPIILOR DRĂGĂȘANIDrăgășaniVâlcea4265076
38LUCA MIREL CRISTIANPROGRAMARE C++CLUBUL COPIILOR DRĂGĂȘANIDrăgășaniVâlcea4601575
spacer