Rezulate „Scratch” – participare indirectă

Nume echipăNumele și prenumele elevilorNume proiectClasaȘcoalaOrașJudețPunctajePremiu
LAMAYKalinov Maya, Kalinov LaraTara numerelor6American International School of BucharestBucurestiBucuresti95I
Filea Andra IoanaFilea Andra IoanaOra de geometrie6Școala Gimnazială “Eugen Ionescu”SlatinaOlt90II
Info projectsCiucioi Anca StefaniaProiect istoria Romaniei6COLEGIU NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea87III
GabexGervescu Andrei Alexandru, Stanciu Gabriel AlexandruCoordonate în plan6Școala Gimnazială Nr. 29 GalațiGalațiGalați85M
SuperCodersMarinescu LucaLectie de biologie6CNI MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea85M
Vlad TudorVlad TudorMatematica distractiva6Clubul Copiilor Sighetu MarmatieiSighetu-MarmatieiMaramures80M
UdmaUdma Tiberiu, Popescu AdrianaTest6Scoala Gimnaziala Eugen IonescuSlatinaOlt75 
TheodorNicolae Theodor AndreiFizica6Liceul cu Program SportivSlatinaOlt70 
Informaticienii JuniorPicu AlexandruTest de technologie6Gimnaziala Anton PannRm. ValceaValcea70 
Team oneVasile DariaProiect 36CNI MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea50 
FaimosiiDrugan AndreiSpațiul6COLEGIU NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea50 
The starsPescaru TeodorMuzeul de istorie Rm Valcea6CNI MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea45 
TECHNegrila Robert, Iordache StefanInfo Proiect6CNI MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea45 
AnthonyUngureanu AnthonyCarpatii6Liceul cu Program SportivSlatinaOlt40 
TibiLazăr TiberiuPrezentare6Școala Gimnazială Anton PannRm VâlceaVâlcea40 
Echipa SpatialaDafinoiu Laurentiu, Serban Andrei Sistemul Solar6CNI MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea40 
FormidabiliiAndrei MarinescuProiect6CNI MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea40 
Micul matematicianMindru VladOra de mate6Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuDragasaniValcea30 
Pop CristianPop CristianSimulatorul de camioane6Clubul Copiilor Sighetu MarmatieiSighetu MarmatieiMaramures30 
Playfull kysLazăr Dragoş George, Cocu RobertThe Exam7Şcoala Gimn. Nr. 29 GalaţiGalaţiGalaţi100I
ChimistiiGrecioiu Teodora, Dumitrascu TeodoraLectia de chimie7Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuDragasaniValcea90II
CreativitateTudor MariaCuriozități geografice – continentele7Colegiul Național de Informatică “Matei Basarab” Rm. VâlceaRâmnicu VâlceaVâlcea85III
NichitaNicolescu NichitaOra de geografie7Școala Gimnazială “Eugen Ionescu”SlatinaOlt83M
AndreiRadu Andrei Bogdan, Burtescu Rareș AndreiTehnologia în educație7Școala Gimnazială “Eugen Ionescu”SlatinaOlt70 
Echipa 1Anghel Mircea, Szilagyi DanielHarta Europei7Palatul Copiilor ClujCluj-NapocaCluj70 
Generația ITFlorica Ilieana, Mindru IustinaImportanța tehnologiei în educație7Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuDragasaniValcea60 
Echipa 2Tonca Ligia, Grama StefanDesenare in Scratch8Palatul Copiilor ClujCluj-NapocaCluj95I
Echipa 3Racasan Simona, Giurgiu TudorLectia de biologie. Celula8Palatul Copiilor ClujCluj-NapocaCluj90II
Super CoderTrăistaru DragoșO lecție de istorie8COLEGIU NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARABRamnicul ValceaValcea85III
spacer